Być może zastanawiałaś się dlaczego w ostatnim czasie usługi te zyskały na popularności?

Być może zastanawiałaś się czy te usługi są Ci potrzebne?

A może zadawałaś sobie pytanie czy warto zainwestować pieniądze w usługi stylizacyjne?

A może masz już swoje doświadczenie w pracy ze stylistką ?

Nie jest moim celem usilnie przekonać Cię droga czytelniczko do tego, że koniecznie potrzebujesz stylistki. Mogę jedynie pokazać Ci korzyści jakie możesz zyskać dzięki takiej usłudze.

Czym zatem jest spotkanie ze stylistką?

Kompleksowym doborem usług do potrzeb klientki poprzedzonych wcześniejszą rozmową.

Dobrze jest określić Twój indywidualny styl, inaczej sposób ubierania się, który jest zgodny z Twoją osobowością, charakterem pracy i tym jak chcesz być odbierana przez innych. Styl jest silnie powiązany również z Twoimi wartościami. Dlatego ważna jest rozmowa i zastosowanie specjalnych narzędzi przez stylistkę celem znalezienia Twojego stylu.

Następnym krokiem jest wykonanie analizy kolorystycznej, która pozwoli Ci dowiedzieć się jakie kolory są najbardziej odpowiednie dla Twojej urody. Które barwy sprawiają, że Twoja twarz wygląda młodziej, lub w przypadku istniejących oznak zmęczenia sprawia, że będziesz wyglądać na bardziej wypoczętą.

Kolejny krok to analiza sylwetki, dzięki której poznasz atuty swojej figury oraz otrzymasz gotowe fasony poszczególnych elementów garderoby. Dzięki temu idąc na zakupy dokładnie będziesz wiedziała jakie fasony są stworzone dla Ciebie, a także jak dodatki mogą podkreślić to co w Tobie najpiękniejsze.

Dzięki znajomości tych podstawowych wariantów wizerunku, a także swoich atutów, wreszcie będziesz miała szafę, w której każda z wiszących rzeczy, będzie wyglądać na Tobie jakby była uszyta prosto od projektanta. Bo taki właśnie efekt daje idealne dopasowanie naszej garderoby do: stylu, typu kolorystycznego i sylwetki.

Kolejnym krokiem w spotkaniu ze stylistką, może być przegląd szafy, czyli usługa polegająca na tym, że stylistka pomaga Ci znaleźć w Twojej szafie perełki, czyli coś co pasuje do Twojej urody. Stylistka stworzy dla Ciebie gotowe zestawy stylizacyjne, żebyś zawsze wiedziała w co możesz się ubrać na daną okazję. Stylistka pomaga Ci również pozbyć się rzeczy, które nie służą Twojej urodzie, a także sporządzić listę zakupów, których w Twojej szafie brakuje, a które sprawią, że będziesz wyglądać jak milion dolarów.

Ostatnim etapem są wspólne zakupy, ilość zakupów zależy od Twoich potrzeb. Przed zakupami wspólnie ze stylistką ustalasz budżet, który ma starczyć na dane zakupy.

Zakupy i przegląd szafy nie mogą istnieć bez poprzednich etapów. Bo jak można zabrać kogoś na zakupy, czy doradzić w zakresie garderoby, nie znając typu sylwetki, czy typu kolorystycznego. To trochę jak wróżenie z fusów.

Podsumowując myślę, że znajomość atutów swojej urody i umiejętność ich wydobycia sprawia, że każda kobieta niezależnie od rozmiaru, typu urody, wzrostu, a także innych czynników może wyglądać jak milion dolarów.

Czy warto? Jeśli na ten moment masz trudność w znalezieniu atutów swojej urody, a także doboru odpowiedniej garderoby dla siebie, a zależy Ci na tym żeby pięknie wyglądać i czuć się jak bogini, to myślę, że warto.

Usługa osobistej stylistki, jest usługą, którą również można uzyskać online, bez wychodzenia z domu.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej wg Aleksandra Necel-Kozioł
Załaduj więcej w BLOG

2 komentarze

  1. jeff

    22 kwietnia 2018 w 5:54 pm

    Jak niewiele potrzeba aby stać się dziś autorytetem. Dotyczy to obu stron barykady. Znane nazwisko, buzia znana z telewizji. Ot i autorytet gotowy

  2. Customwritings

    23 kwietnia 2018 w 8:19 pm

    Jak niewiele potrzeba aby stać się dziś autorytetem. Dotyczy to obu stron barykady. Znane nazwisko, buzia znana z telewizji. Ot i autorytet gotowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *