O MNIE

Moje motto to: patrzeć na życie przez różowe okulary.

Nazywam się Aleksandra Necel-Kozioł na bazie własnych doświadczeń, a także dostrzegania u innych ukrytego potencjału , wrodzonych talentów oraz inspirowania innych do działania, powstał mój autorski pomysł na szkolenia z cyklu na „skrzydłach marzeń” dedykowany dla kobiet, które pragną zmienić swoje życie i zdobyć nowy zawód, a także spełnić marzenia o byciu Terapeutą Spa. 

Ja im to umożliwiam poprzez takie szkolenia jak:

 

Kompleksowy kurs Spa&Wellness + konsulting biznesowy

Kurs masaży ajurwedyjskich, Ajurweda Spa

Jako certyfikowana trenerka pomagam również   kobietom poczuć się wyjątkowo i wyglądać pięknie, a także znaleźć mocne strony swojej osobowości i wykorzystywać je w życiu zawodowym i prywatnym poprzez prowadzone przeze mną warsztaty z kreowania wizerunku i budowania pewności siebie.

 

 

Prowadzę również  kreatywne rozwiązania marketingowe i biznesowe dla kobiet, które prowadzą swój biznes beauty.

 

http://www.businesspassion.pl/produkt/szkolenia-i-konsultacje-z-zarzadzania-salonem-beauty/

Poznaj moją historię

Już jako dziecko marzyłam o prowadzeniu własnego biznesu. Jak tylko skończyłam studia z odłożonych zaskórniaków założyłam swoją pierwszą firmę, którą był salon kosmetyczny z masażem i zabiegami Spa&Wellness.

Ponieważ skończyłam studia z zakresu fizjoterapii, a także  szkołę kosmetyczną posiadałam wiedzę potrzebną do tego, by móc wykonywać określone zabiegi. miałam również doświadczenie z zakresu sprzedaży, gdyż będąc jeszcze studentką, pracowałam w sprzedaży w różnych sektorach gospodarki. Nie miałam natomiast wtedy pojęcia o marketingu.

Prowadząc moją pierwszą firmę uczyłam się marketingu na „żywej tkance”, równolegle uczyłam się pracy z kobietami. Dostrzegałam pewne zależności, widziałam i rozumiałam ich potrzeby, słuchałam o problemach, oprócz tego, że byłam Terapeutą Spa, równocześnie stawałam się Terapeutką Duszy.

Ponieważ w salonie nie byłam sama, miałam również pracowników prowadziłam wewnętrzne szkolenia z obsługi klienta, sprzedaży salonowej, a także doszkalałam z wykonywania autorskich zabiegów, które były dostępne w salonie.

Niedługo później odkryłam potrzebę, żeby zostać trenerem i móc pracować na sali szkoleniowej.

Tak też skończyłam Szkołę Trenerów Biznesu, to tam właśnie znalazłam ludzi, którzy nakłonili mnie do tego, żeby na poważnie zająć się tworzeniem szkoleń z prowadzenia biznesu beauty, zawodowych szkoleń z masaży, a także szkoleń z  wizerunku. Tyle lat moich doświadczeń z kobietami, pasji do mody, doświadczeń w pracy i prowadzeniu własnego Spa, reklamy i marketingu biznesu beauty, uczeniem od podstaw warsztatu jakim jest wykonywanie zabiegów Spa&Wellness, zaowocowało przekonaniem, o tym  co mogę dać innym osobom. Tak też stworzyłam firmę szkoleniową z branży Beauty. Szkoła trenerska natomiast nauczyła mnie dostrzegać u innych ukryty potencjał, dała mi solidne podstawy do tego, by móc pomagać innym: w rozwoju, w procesie zmiany, pracy nad przekonaniami, dała mi narzędzia, które mogę wykorzystać do budowania pewności siebie.

 

 

 

Stworzyłam ten projekt mając pełną świadomość swoich talentów oraz tego, co dzięki temu mogą zyskać kobiety pracujące ze mną.

Dlaczego warto ze mną pracować?

Jednym z moich talentów jest umiejętność dostrzegania u innych tego, co w nich najpiękniejsze i ogromna potrzeba dzielenia się tym z innymi. Na tym właśnie oparłam podstawy mojego biznesu. Szukając odpowiednich słów, by wyrazić to czym tak naprawdę się zajmuję powstała misja mojego przedsięwzięcia czyli: spójrz na siebie i na to co możesz osiągnąć przez różowe okulary.

Dlaczego moje usługi kieruję głównie do kobiet?

  • Bo wiem jak wiele jest kobiet, które nie dostrzegają swojej wyjątkowości i potencjału jaki w nich drzemie.
  • Bo wiem jak wiele jest kobiet, zarabia zbyt mało i zaniża swoje stawki,
  • Bo wiem jak wiele jest kobiet, które marzą o prowadzeniu biznesu, ale nie wierzą, że może im się to udać
  • Bo wiem jak wiele jest kobiet, które w głębi duszy pragną być docenione i zaakceptowane takimi jakie są
  • Bo wiem jak wiele jest kobiet, które nie są świadome talentów, które posiadają
  • Przywracam kobietom wiarę w to, że mogą przenosić góry
Jeśli to co napisałam poruszyło Twoje serce, to koniecznie napisz do mnie.

Poznaj 5 moich najważniejszych talentów wg. Testu Gallupa- Clifton StrengthsFinder i tego co dzięki nim możesz zyskać pracując ze mną.

Aktywator- ten talent pomaga mi aktywować innych do zmiany oraz do rozpoczęcia działania

Wizjoner- pozwala mi zainspirować innych do działania, nauczyć marzyć i patrzeć w przyszłość

Maksymalista- Pozwala mi dostrzec i wydobyć silne strony osobowości i atuty  u innych

Odkrywczość talent ten umożliwia mi spojrzenie na problem moich klientek z odmiennej perspektywy znajdując rozwiązania w każdej sytuacji

Poważanie- Dzięki temu talentowi mam silne poczucie szerzenia mojej misji i potrzebę dawania ludziom ogromnej wartości i zmienia ich życia na lepsze

Napisz do mnie