HomeSzkolenia dla firm

Szkolenia dla firm

 

Warsztaty kreowania wizerunku dla właścicieli oraz pracowników, mające na celu podnieść renomę firmy i udoskonalić obsługę klienta za pomocą zastosowania odpowiedniego dress code’u u pracowników, a także poznania sztuki autoprezentacji i wystąpień publicznych. W czasie ich trwania dowiecie się Państwo, jak stworzyć swój profesjonalny wizerunek.

Warsztaty stworzone zostały z myślą o przedsiębiorcach, managerach, a także pracownikach występujących w różnych dziedzinach biznesu takich jak prawo, nieruchomości, branża beauty czy finanse, gdzie to jak wyglądamy – determinuje sukces danego przedsięwzięcia.

Biorąc udział w szkoleniu:

 

Dowiecie się Państwo jak zrobić doskonałe pierwsze wrażenie w każdej sytuacji biznesowej.

Jak umiejętnie dobierać ubrania by ich charakter był zgodny z Państwa pozycją zawodową.

Zdobędziecie Państwo umiejętności kreowania własnego wizerunku, które pozwolą Państwu docierać do klientów premium, a także wpłyną na Państwa sukces biznesowy.

Nauczycie się Państwo tworzyć ciekawą prezentacje swojej osoby, co pozwoli Wam na prowadzenie skutecznych spotkań biznesowych.

Program szkolenia zawiera:

Budowanie pierwszego wrażenia:

   • Zasady etykietki biznesowej

   • Wystąpienia publiczne

   • Jak mówić żeby nas słuchano

   • Garderoba kapsułowa- jak stworzyć garderobę biznesową- praktyczne wskazówki

   • Psychologię koloru

   • Mowa ciała i niezbędne elementy skutecznej autoprezentacji

Możliwe jest również odbycie indywidualnego szkolenia, dostosowanego do Państwa potrzeb.

Jeśli potrzebujecie Państwo zorganizować takie warsztaty u siebie w firmie dla swoich pracowników lub chcecie Państwo zorganizować wystąpienie czy też ciekawe zajęcia dotyczące kreowania wizerunku podczas wyjazdów integracyjnych. zapraszamy do kontaktu. Z miłą chęcią odpowiemy na Państwa zapytania.

Kontakt 510603819

 

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników